Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Valmisbetoni:

Betonin tilaus / mylläri
betoniasema@betoniteam.fi
040 570 2820
Varanumero
0400 847 505

Tehdaspäällikkö, valmisbetonivastaava /  tarjouslaskenta
Jani Ojala
jani.ojala@betoniteam.fi
040 351 5040

Betonilattiat / muu urakointi:

Työpäällikkö
Toni Puuronen
toni.puuronen@betoniteam.fi
050 471 1177

Työnjohtajat /
tarjouslaskenta 

Valuvalmistelut, muu urakointi

Pasi Syri
pasi.syri@betoniteam.fi
050 552 2734

Betonilattiat:

Keski-Suomi
Tommi Puuronen
tommi.puuronen@betoniteam.fi
050 442 0885

Pirkanmaa
Kasimir Kuoppala
kasimir.kuoppala@betoniteam.fi
050 550 8005

Muut yhteystiedot:

Talous- ja henkilöstöpäällikkö
Sari Mantere
sari.mantere@betoniteam.fi
040 749 5220

Laskutus
Olli-Pekka Harju
laskutus@betoniteam.fi
050 543 2255

Toimitusjohtaja
Perttu Holopainen
perttu.holopainen@betoniteam.fi

Ota meihin yhteyttä

Betoniteam Oy, 2690499-9

Kukkumäentie 35
40600 Jyväskylä

Katso sijainti Google-kartalla.

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite: 003726904999
Operaattoritunnus: 003721291126
Välittäjä: Maventa
tai sähköpostitse: laskutus@betoniteam.fi

Yhteydenottolomake

Copyright © Betoniteam Oy