Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Valmisbetoni:

Betonin tilaus / mylläri
betoniasema@betoniteam.fi
040 570 2820
Varanumero
0400 847 505

Tehdaspäällikkö, valmisbetonivastaava /  tarjouslaskenta
Jani Ojala
jani.ojala@betoniteam.fi
040 351 5040

Raskaskalusto:

Kuljetuspäällikkö
Timo Lintulahti
timo.lintulahti@betoniteam.fi
0400 640 484

Betonilattiat / muu urakointi:

Työpäällikkö
Toni Puuronen
toni.puuronen@betoniteam.fi
050 471 1177

Työnjohtajat /
tarjouslaskenta 

Valuvalmistelut

Antti Lintulahti
antti.lintulahti@betoniteam.fi
050 326 1238

Betonilattiat:

Keski-Suomi
Tommi Puuronen
tommi.puuronen@betoniteam.fi
050 442 0885

Pirkanmaa
Kasimir Kuoppala
kasimir.kuoppala@betoniteam.fi
050 550 8005

Muu urakointi

Pasi Syri
pasi.syri@betoniteam.fi
050 552 2734

Muut yhteystiedot:

Talous- ja henkilöstöpäällikkö
Sari Mantere
sari.mantere@betoniteam.fi
040 749 5220

Laskutus
Olli-Pekka Harju
laskutus@betoniteam.fi
050 543 2255

Toimitusjohtaja
Perttu Holopainen
perttu.holopainen@betoniteam.fi

Ota meihin yhteyttä

Betoniteam Oy, 3230757-6

Norolantie 7

40250 JYVÄSKYLÄ

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite: 003732307576
Operaattoritunnus: 003721291126
Välittäjä: Maventa
tai sähköpostitse: laskutus@betoniteam.fi

Yhteydenottolomake

Copyright © Betoniteam Oy